Curtea cu Pasari
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Curtea cu Pasari

CRESTEREA SI INTRETINEREA PASARILOR DE CURTE: GAINI,RATE, BIBILICI,FAZANI, PAUNI,GASTE,PORUMBEI
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Targ de pasari si animale mici la Orastie judetul Hunedoara

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
AdisiDana
Admin
AdisiDana


Mesaje : 33
Puncte : 102
Data de inscriere : 01/11/2013
Localizare : Orastie

Targ de pasari si animale mici la Orastie judetul Hunedoara Empty
MesajSubiect: Targ de pasari si animale mici la Orastie judetul Hunedoara   Targ de pasari si animale mici la Orastie judetul Hunedoara Icon_minitime1Sam Noi 02, 2013 2:23 am

Sus In jos
http://gainilemiideflori.wordpress.com/
danonino_07
Ou
danonino_07


Mesaje : 1
Puncte : 1
Data de inscriere : 02/11/2013
Localizare : Orastie

Targ de pasari si animale mici la Orastie judetul Hunedoara Empty
MesajSubiect: Re: Targ de pasari si animale mici la Orastie judetul Hunedoara   Targ de pasari si animale mici la Orastie judetul Hunedoara Icon_minitime1Sam Noi 02, 2013 8:53 am

Frumoasa traditie cu acest targ bianual. De data aceasta am avut noroc si de vreme buna. Din pacate prea multi vizitatori si prea putini cumparatori..Wink
Sus In jos
 
Targ de pasari si animale mici la Orastie judetul Hunedoara
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Federatia Asociatiilor Crescatorilor de Pasari de Curte si Animale Mici in Rasa Pura din Romania
» SunPhoto - site gazduire de poze ale crecatorilor de pasari si animale
» ASOCIATIA CRESCATORILOR DE PORUMBEI VOIAJORI DE AGREMENT PASARI GAINI SI ANIMALE DE COMPANIE
» Curtea cu pasari
» Reteta hranire pasari ouatoare

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Curtea cu Pasari :: TOTUL DESPRE PASARILE DE CURTE :: Targuri si Expozitii-
Mergi direct la: